امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
قهوه ی تلخ و فراماسونری؟!!!
#1
Video 
قهوه تلخ و فراماسونری !!!؟ [تصویر: False2.gif] دوستانی که با بحث فراماسونری آشنا هستند این تصاویر رو درک خواهند کرد ...

این تصاویر مریوط به قسمت 9 و 7 مجموعه قهوه تلخ است .
جالبه که دو نماد فراماسونری حالا از روی غفلت یا آگاهی در این مجموعه دیده شده است .
این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو می تونید در انجا ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .


[تصویر: lozhemason000001-vavp.jpg]

و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :


[تصویر: mason.ghavetalkh2-vavp.jpg]


و اما بررسی نشان دادن نظام درجه 3 ماسونی در سریال قهوه تلخ :
به این نکته توجه کنید :
"بر اساس کتاب "مبانی فراماسونری" نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان می دهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه 3 ماسونی میباشد."


[تصویر: daje3.00001-vavp.jpg]کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:


[تصویر: karl3mason-vavp.jpg]


استالین، در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:


[تصویر: estalin3mason-vavp.jpg]


و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن نظام درجه ی 3 ماسونی:


[تصویر: mason.ghavetalkh1-vavp.jpg]

منبع:

http://fvtvryzm.blogfa.com/post-11.aspx
در قسمت قبلی این مطلب مطالبی درج شد که برخی احتمالات را در باب نفوذ احتمالی ! تفکر فراماسونری و آرماگدونی در سریال قهوه تلخ را نشان میداد . بعد از انتشار قسمت اول مطلب، در این وبلاگ و بازتاب معقول آن سیل نظرات مخالف به سوی این وبلاگ سرازیر شد که همین دلیل، منجر به انتشار پیش از موعد قسمت دوم گردید . در این میان به دلیل رهایی از نظرات خسته کننده برخی از دوستان منتقد، شیوه نگارش این مطلب را تغییر دادیم که البته معقولانه بود قسمت دیگر رانیز اینگونه ویرایش میکردیم . دکترین (سخن استراتژیک ) یک استراتژیست به نام ژوزف ناي : در رسیدن به هدف زمانی موفق هستین که طوری عمل کنید که هنگامی که طرح توسط عده ای برملا شد؛ مردم بگویند "مگر میشود این کار، کار دشمن باشد " آن موقع است که شما در اجرای طرح موفق بودید.
چند آیه از قرآن : وَمَا يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ ﴿فاطر/۱۹﴾ «آیا انسان کور با بصیر یکی است ؟» وَمَا يَسْتَوِي الْأَعْمَى وَالْبَصِيرُ ...﴿غافر/۵۸﴾ «آیا انسان کور با بصیر یکی است ؟» إِنَّ شَرَّ الدَّوَابِّ عِندَ اللّهِ الصُّمُّ الْبُكْمُ الَّذِينَ لاَ يَعْقِلُونَ ﴿انفال/۲۲﴾ : بدترین موجودات در نزد خداوند کسانی اند که کر و لال اند ، آنان که عقلشان را به کار نمیگیرند.
در قسمت اول مطالبی را منتشر کردیم که بعد از بررسی های فراوان متوجه شدیم که همه ی آن ها اتفاقی بوده اند ! مثلا در نشان دادن دو ستون و نشان درجه 3 ماسونی در زمان مذکور، نشان ستاره صهیون در قالب سایه بر روی دیوار . نشان بز در سریال های قبلی این گروه . به تصویر کشیدن ستون های ماسونی ، همه و همه اتفاقی بوده و احتمالا نگارنده مطلب توهم توطئه داشته !
به هر حال احتمال یک در ملیارد هم خود یک احتمال است . هرچند که وقوع آن بسیار ضعیف به نظر میرسد . بنابر این فرض اتفاق برای همه این رویداد ها جایز است و یقینا (!!!) هم اتفاقی بوده است !
[تصویر: olirlivzxxm7zwcdxs27.jpg]
-------------------------------------------------
[تصویر: f19fl6vskhvqwefobx.jpg]
در این تصویر یکی از بازیگران که به به دلیل فریب خوردن از دست کاراکتر "بلوتوث" به زمین افتاده، در حال بیهوشی کلماتی رامیگوید که[b] به طور کاملا اتفاقی، این کلمه شباهت بالایی به کلمه " کابالا " دارد. (این نشان رو چند نفر از محققین نیز تایید کرده اند) . این اتفاق در قسمت نوزدم افتاده است که البته کاملا اتفاقیست ! [/b] اما کابالا چست ؟ کابالا به بیان ساده، پدربزرگ تفکر فراماسونری است . که در واقع تفکر فراماسونری، اکثر نماد ها و عقاید خود را از کابالا گرفته است .
--------------------------------------------------
[تصویر: d3s86ctbp4s37q19tgp.jpg]

در یکی از پلان ها در یکی از قسمت ها به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13 و ثانیه 11 ،تصویر از دو ستون، گرفته میشود که اگر فرض کنیم که طراحی ستون ها ماسونی نیست اما چه جالب است که در چه دقیقه ای اتفاق می افتد . اعدادی که برای فراماسون ها و گردانندگان اصلی آن یعنی یهودیان منحرف، اعدادی مقدس است . چرا 11 و 13 برای یهودیان منحرف (گردانندگان فراماسونری ) مقدس است ؟ عدد 11:

آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .

[تصویر: 91oqfuitoxsk5i5jh2.jpg]
عدد 13 چرا مقدس است ؟ . در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز 12 فروردین، حکم قتل 77 هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز 13 فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که 13 برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل 13 از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز 13 خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است. ---------------------------------------------------------------------
در هنگام ورود کاراکتر "بلوتوث" به داستان، وی شعری میخواند که بسیار عجیب است . که چه قدر جالب است که یک یونانی چنین شعری را درباره مشرق و سرزمین امن و موعود میخواند :
[تصویر: 1gzshwjwnnonkpncrvb.jpg]
[تصویر: w4e7pxz5yybp9soifiu.jpg]
سرزمین امن و قرار ؟ پرندگان مهاجر ؟ . چقدر جالب و اتفاقیه که این جملات ما را به یاد رژیم اسرائیل می اندازد . که مردمانش مهاجرانه به آنجا رفتند . البته این فقط یک تحلیل است نه تعمیم و همه میدانیم که اتفاقی است .
---------------------------------------------------------
[تصویر: 0c5i916n19inezuncgm.jpg]
در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون (اگر اشتباه نکنیم )عبری آن همان "موسی" (ع)، پیامبر قوم یهود میشود . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست 13 برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم !
---------------------------------------------------------
[تصویر: nz3rj783do9qo6q6xt3.jpg]
[تصویر: ey2xb2u3j38rcp289udw.jpg]
و آدم تعجب میکنه که چقدر جالب و اتفاقی است که یادواره جرج واشنگتن هم با مجسمه بز بافومت شباهت بالایی دارد :
[تصویر: os62gt8ntxxnbge29ddf.jpg]
این شباهت را در خود وبسایت های انگلیسی زبان هم بررسی کردن بسیار جالب و قابل تامل بود . اما اونم اتفاقیه .

یکی دیگر از سخنان اتفاقی و جالب کاراکتر بلوتوث سخنانی که در باب کشتن افراد میزند :
[تصویر: 0m6udc7yktw90h7pyd5u.jpg]
چقدر واقعا جالب و اتفاقی است که تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم ! .
--------------------------------------------------------------------
[تصویر: b1y96zs02rdgsr8s55v1.jpg]
انگار مسائل جالب در این سریال تمامی ندارد. دریکی از پلان ها، به طور کاملا اتفاقی در دقیقه 13، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند . چقدر اتفاقی این حرکت به امام زمان (عج) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد . چه قدر اتفاقی!!!
-----------------------------------------------------------
[تصویر: nsoow4ffzfvpuz4z2l.jpg]
و باز هم چقدر اتفاقی، هنگامی که بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش "داوود " است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید " چه اسم زیبایی " و بسیار جالب است که در زمان 22:22 اتفاق می افتد. اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی "David Capital " یعنی پایتخت داوود است . و عدد11 (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا : جنگ 22 روزه غزه -جنگ 33 روزه لبنان -اسرائیل در مدار 33و 33 شمالی قرار دارد -آفریقای جنوبی در مدار 33 و 33 جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید) -انداختن بمب هیراشیما در مدار 66(33+33) و 33 -حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار 33 درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار 33 بود ترجیه دادند درآن منطقه فرود آیند) -منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار66 و 33 قرار دارد. -در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند : - کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره33 تئاتر
- کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ايالت تگزاس در مدار 33 درجه
چقدر اتفاقی!!!!!! ------------------------------------------------------------ در قسمت 15 در دقیقه 18 کاراکتر برزوخان عدد 911 را به کار میبرد. چقدر جالب چه اعدادی .و چقدر جالب است که در حادثه کاملا اتفاقی یازدهم سپتامبر این حادثه در روز 9 و ماه 11 انجام شد و دقیقا چه قدر اتفاقی 911 روز بعد انفجارات مادرید اتفاق افتاد و واقعا اتفاقی در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت . چقدر اتفاقی . چرا 9 مقدس است ؟

در افسانه های ماسون ها آمده است که" هیرام " معبد سلیمان
(از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند
)
را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، 9 ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد 9 برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که 9 را مقدس میکند این است که عدد 9 کنایه از معجرات 9 گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد.

------------------------------------------------------------
نکاتی هرچند اتفاقی که دوستان بیان فرمودند[تصویر: 5l91b5q68oms815u631.jpg]
سمت راست تصویر آنتوان زندر لاوی موسس شیطان پرستی نوین و کلیسای شیطان
یکی از بازدید گنندگان در رابطه با استفاده از "مار " در سریال مرد دوهزار چهره و فیلم "همیشه پای یک زن درمیان است" اشاره کرد که به طور اتفاقی آقای مدیری ،در اون سریال ها به ایفای نقش پرداخته است .
چرا مار برای ماسون ها مقدس است ؟
آنان مقعتقد اند، هنگامی که شیطان از بهشت رانده شد در دهان مار قرار گرفت و وارد بهشت شد و توانست انسان را فریب دهید و به همین دلیل شیطان به مار خیلی مدیون است . و فراماسون ها چون غیر مستقیم از خود شیطان تبعیت میکنند، این نماد را به خاطر احترام به پادشاهشان (شیطان ) به کار میبرند .
--------------------------------------------------------------------------------
نقاشی رنه ماگریت روی دیوار مجموعه نقطه چین که بی دلیل بسیار نمایش داده می شد
[تصویر: d2zu60ja5p4v3d9oupwf.jpg] بسم الله ارحمن الرحیم سلام
نقاشی روی دیوار مجموعه نقطه چین که بی دلیل بسیار نمایش داده می شد
حقیقتا من فقط برای خودم جای سوال بود همیشه که چرا این نقاشی رو به دیوار نصب کردند؟ و در این چند وقته ی اخیر بیش تر حساس شدم به این موضوع و هر چقدر بیش تر دقت میکنم توی فیلم های مختل میبینم که از سیب استفاده های مختلفی کردند: توی فیلم رمز داوینچی رمز اون راز نگه دار اپل (سیب) است! و تو خود فیلم هم میگه کلیسا نمی خواست راز درون این وسیله فاش شود وقتی هم که نیوتن درباره جاذبه ی زمین صحبت می کند؛ کلیسا باهاش مخالفت میکنه چون نیوتن در اثر خوردن یه سیب به سرش به این قانون پی میبره... آخر فیلم آگاهی هم که کل زمین نابود میشه و فقط دو تا بچه زنده می مونند... آخرین صحنه ی فیلم نشون میده که این دو تا بچه توی گندم زاری در حال دویدن هستند و دارند به سمت یه درخت سیب می روند...! (که البته این مسقیما به داستان آدم و حوا اشاره دارد!)
و توی آواتار هم که آقای رائفی پور اون درخت خونه و یا به اصطلاح هوم ثری رو نماد درختی می دونند که آدم ازش سیب خورد... و بعد از این ها هم می رسیم به نقاشی رنه ماگریت این نقاشی عکس یه مرد را نشان می دهد که به جای اجزای صورتش یه سیب در مقابل چهره اش کشیده شده است و معلوم نیست هدف ماگریت از اینه چه بوده؟! و چون اسم نقاشی رو گذاشته پسر خدا و این نقاشی رو به عنوان تصویری از خودش به جا گذاشته... تا خدودی کنجکاو کننده است... و جالب تر اینکه کمپانی اپل یه سری از گوشی ها و نوت بوک هاش رو با اسم ماگریت و تصویر روی آن ها رو تلفیقی از نقاشی اصلی و لوگوی همین شرکت (سیب خورده شده) کشیده است... اما نکته مورد توجه درباره مهران مدیری... من تو سایت های مختلف جستجو کردم و خب اکثرا موارد بز شب های برره و خود واژه ی برره که در آیه 16 سوره عبس هم ذکر شده، چال اسکندرون ، پول های پخش شده بعد از پایان سریال، یاس منگولا که اسم بز بود و همین طور مار خونه ی مهران مدیری در مرد دو هزار چهره و موارد بحث بر انگیز قهوه تلخ را ذکر کردند ! اما خب اگه بخواهیم همین طور دقیق شیم می تونیم خیلی چیز های دیگر رو هم پیدا کنیم به این چند مورد هم دقت کنید: 1. ستاره پنج پری که روی سنگ اوپن آشپزخانه (پاورچین) بود 2. آواز 666 سه تا 6 داره... 3 .صاعقه ای که توی شب های برره به مهران مدیری اصابت کرد و شخصیتش رو تغییر داد
یکی از دوستان تو سایت بیداری اندیشه نوشته بودند که ابجد واژه ی نخود که در برره به صورت های مختلف مرد استعمال قرار می گرفت 660 و نزدیک به 666 است....
دیشب که داشتم کار تازه لو رفته ی آقای مدیری رو میدیدم باز هم عکس بز را نشان دادند و امروز هم تو مجموعه 11 قهوه تلخ که دقت کردم به نظرم فیلم برداری از نمای خارجی کاخ هم که قبلا به وفور نمایش داده می شد؛ در قسمت جدید دچار کشیدگی تصویری شده بود طوری که ستون ها و قسمت های زیرین آن به گوشه ها رفته بود خیلی به چشم نمی خورد...
نمی دونم آیا واقعا این ها با هدف این طور به نمایش گذاشته شده اند یا کاملا تصادفی بوده... اما من هنوز هم مدیری رو متهم نمیکنم!
در پناه حق
التماس دعا "
در مورد این عکس برای من هم سواله که چرا چنین عکسی رو در سریال به کار بردن ؟ اگر اشتباه نکنم این عکس در تیتراژ پایانی سریال هم در پس زمینه قرار میگرفت .
در مورد سیب هم نکات جالبی نهفته ، همون طور که شما هم فرمودین، سیب هم از جمله میوه های مقدس فراماسون هاست چرا که معتقد اند که انسان به واسطه خوردن سیب بود که از بهشت رانده شد . و در همین میان ستاره پنتاگرام یا پنج پر هم مقدس میشود چرا که اگر سیب افقی بریده شود نماد ستاره پنج پر ماکلا آشکار است . اما در مورد نیوتون ، نیوتون که بود ؟ آیزاک نیوتون ؟ یا همون اسحاق نیوتن ؟ بله اونم یهودی بود و برای پیشبرد اهداف یهود این طور بیان کرد که جاذبه را به واسطه سیب کشف کرده (واقعا مسخره نیست ؟ ) و حالا میفهمیم چرا لوگوی شرکت اپل باید یک سیب خورده شده باشد چرا که انسان به واسطه خوردن یک سیب بود که از بهشت رانده شد و اکنون در دنیای کنونی (البته برخی از انسان ها) درخدمت شیطان است . درمورد نام اون تابلو هم همون طور که شما فرمودین بسیار جالبه که اسمش "پسر خداست " اون هم نقاشی که اجزای صورت اون فرد یک سیبه . که البته همششششش اتفاقیه .
-------------------------------------------------------------------------------------
مستشار الملک یا محمد علی فروغی؟؟؟؟؟
[تصویر: 0sil10ok64vqyqx1bsl.jpg]
همونطور که میدونید محمد علی فروغی یک ماسون درجه ی 33 بود. و قدرت بسیاری داشت! تا آنجا که پادشاهان ایران رو نصب و عزل میکرد. محمد علی فروغی هیچ گاه خود را دخیل کارها نمیکرد و فقط به عنوان مشاور به شاه دستور میداد! شاه از خود هیچ اختیاری نداشت و دستورات محمد علی فروغی را اجرا مینمود! مثلا در قضیه کشف حجاب در دوره ی رضا شاه آقای فروغی دستور این کار رو صادر مینمود و رضا شاه هم انجام میداد! یعنی همه ی کار ها به طور غیر مستقیم از طرف محمد علی فروغی انجام میشد. اصلا شیوه ی ماسون این جوریه!
حالا من با دیدن پک 12 سریال قهوه ی تلخ یعنی قسمت های 31 تا 33 دیدم که جناب مستشار الملک دقیقا کار محمد علی فروغی را انجام میدهد. و شباهت های بسیار زیاد بین این دو را متوجه شدم!
یا محمد علی فروغی)خوب اول شباهت ظاهری و قیافه ی این دو که از لحاظ گریم جناب آقای سیامک انصاری بسیار شبیه به محمد علی فروغی میباشد. نکته ی بعدی لقب این دو نفر است: محمد علی فروغی معروف به ذکاءالملک و نیما زند کریمی (سیامک انصاری) معروف به مستشار الملک میباشد!حالا اگر نوع فعالیت این دو را مورد بررسی قرار دهیم متوجه یک مطلب بسیار جالب میشویم!
همانطور که گفتم محمد علی فروغی پادشاهان رو انتخاب و عزل و نصب میکرد.در قسمت 31 جناب مستشار متوجه غده ای در بدن جهانگیر شاه میشود.در قسمت 32 سعی میکند تا همه را راضی کند که پادشاه برکنار شود و زمام امور را به دست بلوتوث بدهد و بلاخره در قسمت 33 موفق میشود با تلاش زیاد و با بهانه ی مریضی جهانگیر شاه وی را از سلطنت بر کنار و بلوتوث را پادشاه نماید.
نکته ی بسیار جالب این است که تمام مقامات و وزرای دربار سعی کردند تا کاترین و پسر در راهش شاه و مادر شاه شوند ولی مستشار الملک به تنهایی توانست بلوتوث را شاه نماید. و البته خودش وزیر وی شد و دستورات را به بلوتوث میداد و بلوتوث هم اجرا مینمود. و خود مستشارالملک در کتاب خاطراتش نوشت: من توانستم با سعی فراوان جهانگیر شاه را برکنار و بلوتوث را جانشین کنم حالا خودم میتوانم کارها را به بلوتوث بگویم و او اجرا کند.
البته نکات دیگری هم وجود دارد که حتما خودتا با دیدن این سریال به آن پی میبرید شاید بگویید که آقای مهران مدیری میخواسته شخصیت محمد علی فروغی را به طور غیر مستقیم نشان دهد و لی نکته اینجاست اگز این گونه باشد در این نقش مستشار به صورت یک منجی که میخواهد همه چیز را مرتب و منظم کند و به صورت نقش مثبت فیلم نشان داده شده است!
این در لفافه به این معناست که فقط اندیشه ی فراماسونری میتواند وضعیت جهان را منظم و مرتب نماید!
میدوارم منظورم رو متوجه شده باشین.
منابع:
http://kamenei313.blogfa.com/post-129.aspx
[تصویر: do.php?imgf=1363351609171.gif]

در انتظار تیتر بزرگ روزنامه ها ام:

[تصویر: attachment.php?attachmentid=5958&d=1282893083]
پاسخ
سپاس شده توسط : hamed , zeinab , narges , عشق ابوتراب , هستی بانو
#2
ممنون از مطالب تون هیچ چیز اتفاقی نیست
قطعا هدفی و دستی در پس پرده هست
به اعتقاد من هیچ دروغی وجود ندارد
این ما هستیم که به ان حرف بها می دهیم و زود باوریم و باعث می شود دروغ به وجود بیاید

این ها هم از همان زود باوری ما چیزیهای غیر عادی سمی را عادی نشان می دهند

ممنون از روشن گری تون
من با احترام به اقای مدیری 100% قهوه تلخ رو پوچ و بی معنی می دونم جز اینکه برای رئیس کار منفعت داره و گرنه من عوام که جز خنده چیزی نمی فهمم
سن پترزبورگ هم همچنین
فصل های پیش از این هم ابر داشت
گروه اخراجی ها
پاسخ
سپاس شده توسط : منتظر المهدی , عشق ابوتراب
#3
نماد های فراماسونری در سریال قهوه تلخ
تصاویری دیگر که فراماسونری بودن قهوه تلخ را اثبات میکند!
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.[تصویر: 16653_01354806062.gif][تصویر: 16653_11354806062.gif][تصویر: 16653_21354806062.gif]
[تصویر: do.php?imgf=1363351609171.gif]

در انتظار تیتر بزرگ روزنامه ها ام:

[تصویر: attachment.php?attachmentid=5958&d=1282893083]
پاسخ
سپاس شده توسط : عشق ابوتراب , ghaem , هستی بانو


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان